Yükleniyor...

HİZMETLER

En İYİ dİjİtal çözümlerİ sunuyoruz
ANA SAYFA / HİZMETLER

Grafİk Tasarım

Billboard, afişler, kitap ve albüm kapakları, tablolar, kataloglar, kitap ve albüm kapakları, davetiyeler, kartivizitler, dijital baskılar, web tasarımı görselleri gibi birçok tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım

Web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır.

SEO

"SEO" (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir.

Sızma testİ

Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Danışmanlığı (Pentest hizmeti) kapsamında asıl amaç, zafiyeti tespit etmekten öte ilgili zafiyeti sisteme zarar vermeyecek şekilde istismar etmek ve yetkili erişimler elde etmektir.

Development

-_---------------- Bu Hizmetimiz Şu An Aktif Değildir-----------_-

Teknİk Destek

Tüm müşterilerimize verdiğimiz hizmetler doğrultusunda teknik destek vermekteyiz. Müşterimiz olmasanız bile destek vereceğimiz konuya bağlı olarak ücretli veya ücretsiz destek alabilirsiniz.

İş sürecİ

Siparişiniz alındıktan sonra fikirleriniz alınır, örnekler gösterilir ve istekleriniz doğrultusunda hemen çalışmalara başlanır.

Hizmetlerimizde başlamak için ücretin bir kısmı alınır, ücretin kalan kısmı ürün müşterinin beğenisine sunulup müşteri ürünü onayladıktan sonra alınır ve ürün müşteriye teslim edilir.

1. Tartışma
Bu aşamada müşteri ile hizmet hakkında bilgi alışverişi yapılır ve detaylar belirlenir.
2. Hazırlık
Bu aşamada verilecek hizmet hakkında çalışmalara başlanır bu aşama verilecek hizmete göre 1 gün ila 14 gün sürebilir.
3. Teslİm
Bu aşamada ürün müşterinin beğenisine sunulur, müşteri onayladığı takdirde ücretin kalanı tahsil edilir ve ürün teslim edilir.